ששת רכבי הקרוסאובר המשתלמים במכירות אפס ק"מ

סקרנו עבורכם בקצרה את ששת העסקאות המשתלמות לרכבי קרוסאובר קומפקטיים בשיטת אפס ק"מ בישראל

רכבי הקרוסאובר הקומפקטיים כבשו את ליבו של הנהג הישראלי. הישיבה הגבוהה, תחושת הביטחון, קלות הכניסה והיציאה מהרכב, בתוספת האפשרות לירידה מהאספלט, גרמו ללא מעט נהגים לוותר על המשפחתית המסורתית לטובת קרוסאובר מצודד ואופנתי. המגמה היא כלל עולמית וניכרת בטבלאות המכירות, בהן ניתן למצוא רכבי קרוסאובר בעשירייה הראשונה, ואף במקום הראשון.

צמד הקוראנים קיה ספורטאז' ויונדאי טוסון, שולטים ביד רמה בשוק זה, אך למותגים היפניים יש הצעות מעניינות לא פחות. חברות הרכב מציעות רכבי קרוסאובר קומפקטיים בעסקאות אפס ק"מ בהנחות עד30,000  ₪ ממחיר המחירון לגרסאות הרכב הבכירות. לאור הביקוש והעניין הער, ריכזנו עבורכם את ששת העסקאות המשתלמות ביותר לרכבי קרוסאובר קומפקטיים במכירות אפס ק"מ בישראל.

יונדאי טוסון פריים פלוס 2.0 אוטומט – 134,490 ₪

יונדאי טוסון הינו הקרוסאובר הנמכר מסוגו בגרסת 2.0 ליטרים. הוא מציע עיצוב מרהיב, תא נוסעים פרקטי ומרווח, תא מטען בנפח 488 ליטרים, מוניטין אמינות גבוה, וסחירות טובה. מנוע ה- 2.0 ליטרים מפיק 155 כ"ס ומשודך לתיבת 6 הילוכים פלנטרית והנעה קדמית. הביצועים טובים, ויחד עם מרווח גחון נאה, מוצעת גם יכולת שבילים המאפשרת טיול משפחתי נינוח על שבילי קק"ל.

יונדאי טוסון בהנחה של 10,400 ₪ בעסקת אפס ק"מ

מתלה אחורי רב חיבורי דואג לנוחות טובה בנסיעה עירונית ואחיזת כביש טובה עם זוויות גלגול מדודות, כל עוד לא תלחצו אותו מעבר למגבלותיו הברורות. אבזור הבטיחות כולל מערכת התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה, ניטור מרחק מלפנים, וחיישני רוורס.

בעסקת אפס ק"מ מוצע הרכב עם מערכת מולטימדיה קונקטד הכוללת מצלמת רוורס ואפליקציית Waze, במחיר של 134,490 ₪ המגלם הנחה של 10,400 ₪ ממחיר המחירון הרשמי של היבואן העומד על 144,900 ₪.

קיה ספורטאז' אורבן טופ 1.6 אוטומט – 124,500 ₪

קיה ספורטאז' החל את מהפכת ה- "קרוסאובר לכל פועל" בגרסת אורבן 1.6 ליטרים במחיר של משפחתית. יחידת ההנעה בהספק 132 כ"ס מספקת ביצועים סבירים להתנהלות יום-יומית.

קיה ספורטאז' בהנחה של 18,400 ₪ בעסקת אפס ק"מ

התבססות על פלטפורה ומכלולים רבים הזהים ליונדאי טוסון, מקנים תא הנוסעים נעים ומרווח דיו לשימוש משפחתי, ותא מטען עם סף הטענה גבוה בנפח 466 ליטרים. נוחות הנסיעה טובה גם היא, ובגרסת מנוע זו, מציעה רכות עדיפה על חשבון התנהגות כביש מעט פחות דינמית. נוחות הנסיעה בטיול שבילים נעימה בזכות מתלה אחורי רב חיבורי המציע כיול רך יחסית.

אבזור הנוחות כולל גג פנורמי חשמלי ופתחי מיזוג מאחור. אבזור הבטיחות כולל בין היתר בלימה אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב הנסיעה, ועמעום אורות אוטומטי.

בעסקת אפס ק"מ מוצע הרכב עם מערכת מולטימדיה, אך עם אחריות מצומצמת ל- 3 שנים בלבד, במחיר של 124,500 ₪ המגלם הנחה של 18,400 ₪ ממחיר המחירון הרשמי של היבואן העומד על 142,900 ₪. 

מיצובישי אקליפס קרוס אינטנס 1.5 טורבו אוטומט – 133,990 ₪

מיצובישי אקליפס קרוס הינו שחקן חדש בשוק המקומי ונבדל ממתחריו בזכות עיצוב קופה המקנה לו מראה מושך ואופנתי. יחידת ההנעה כוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים בהספק 163 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה המציעה ביצועים נמרצים מהטובים בקבוצה.

מיצובישי אקליפס קרוס בהנחה של 14,910 ₪ בעסקת אפס ק"מ

תא הנוסעים מציג גם הוא מראה מודרני ונאה, לצד מרווח נאה, אך מוגבל מבחינת מרווח הראש לנוסעים מאחור כתוצאה ישירה של העיצוב הקטום בחלקו האחורי. נוחות הנסיעה אינה מצטיינת, וכך גם צריכת הדלק. היכולת הדינמית טובה בהחלט ותואמת את ביצועי המנוע. נסיעה בשבילים עלולה להיות חוויה קופצנית במעט עקב כיול נוקשה.

אבזור הנוחות בגרסת אינטנס כולל מערכת מולטימדיה עם צג מגע בגודל 7 אינץ', מערכת בקרת אקלים, בורר מצבי נהיגה, וחישוקי 18 אינץ'. אבזור הבטיחות כולל בין היתר בלימה אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב הנסיעה, ועמעום אורות אוטומטי.

בעסקת אפס ק"מ מוצע הרכב במחיר של 133,990 ₪ המגלם הנחה של 14,910 ₪ ממחיר המחירון הרשמי של היבואן העומד על 148,900 ₪. 

מאזדה CX5 אקסלוסיב 2.0 אוטומט – 156,990 ₪

מאזדה CX5 מציע אף הוא עיצוב דינמי וצעיר ותא נוסעים איכותי ביותר המורכב מחומרים משובחים ורכים למגע. יחידת ההנעה כוללת מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 165 כ"ס המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית פלנטרית ומספק ביצועים מעולים לצד פעולה חלקה.

מאזדה CX5 בהנחה של 10,910 ₪ בעסקת אפס ק"מ

המרווח לנוסעים מעולה בכל המדדים ותא המטען מציע נפח הטענה של 442 ליטרים. נוחות הנסיעה בעיר אינה מושלמת עקב כיול מתלים ספורטיבי, אך היכולת הדינמית יוצאת נשכרת ומאזדה CX5 מציע התנהגות כביש חדה ומהנה. ירידה מהכביש תחשוף את הנוסעים לשיבושי השבילים יתר על המידה.

אבזור הנוחות בגרסת אקסלוסיב כולל מערכת מולטימדיה עם צג מגע בגודל 7 אינץ', כוונון חשמלי למושבים הקדמיים, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, גימור פנים דמוי אלומיניום, פתחי אוורור למושב האחורי, פנסים קדמיים מסוג LED מלא, וחישוקי 17 אינץ'. אבזור הבטיחות מצומצם בגרסה זו וכולל בלימה אוטונומית במהירות עירונית בלבד.

בעסקת אפס ק"מ מוצע הרכב עם מערכת מולטימדיה במחיר של 156,990 ₪ המגלם הנחה של 10,910 ₪ ממחיר המחירון הרשמי של היבואן העומד על 167,900 ₪.

סובארו פורסטר Z 4X4 2.0 אוטומט – 148,990 ₪

סובארו פורסטר הינו הקרסואבר הקומפקטי הנבחר לחובב השטח. יכולת העבירות שלו הינה ברמה אחת מעל כל המתחרים ומאפשרת טיולי שטח של ממש (בכפוף למגבלות הטבעיות).

עיצובו שמרני למראה ויתאים לנהגים סולידים חובבי טבע וטיולים. תא הנוסעים מציע אף הוא עיצוב פרקטי וחסר מעוף ואיכות החומרים אינה מצטיינת, אך נראה כי יחזיק שנים וישרוד שימושיות אינטנסיבית.

סובארו פורסטר בהנחה של 26,000 ₪ בעסקת אפס ק"מ

סובארו פורסטר נהנה ממוניטין אמינות ושרידות מעולים. יחידת ההנעה כוללת מנוע בנזין בתצורת בוקסר שטוחה בנפח 2.0 ליטרים בהספק 150 כ"ס, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה ולמערכת הנעה כפולה קבועה. אלו מספקים ביצועים סבירים, אך אחיזת כביש ושטח עדיפה בעשרות מונים על מתחריו אשר מסתפקים בהנעה קדמית בלבד.

המרווח לנוסעים טוב בהחלט ותא המטען מציע נפח הטענה עצום של 505 ליטרים. נוחות הנסיעה בכביש ובשטח מעולות בזכות יכולת ריסון טובה. התנהגות הכביש מעט פושרת, אך האחיזה איתנה בזכות מערכת ההנעה הכפולה.

אבזור הנוחות בגרסת Z כולל מערכת מולטימדיה עם צג מגע בגודל 6.2 אינץ', פקדי שליטה על מערכת השמע בגלגל ההגה, מערכת Stop&Start, חישוקי 17 אינץ', פנסי ערפל, ומתזים לפנסים הקדמיים. אבזור הבטיחות דל וכולל מערכת מובילאיי.

בעסקת אפס ק"מ מוצע הרכב במחיר של 148,990 ₪ המגלם הנחה של 26,000 ₪ ממחיר המחירון הרשמי של היבואן העומד על 174,990 ₪.

ניסאן אקס טרייל אסנטה דיזל 1.6 אוטומט 7 מושבים – 162,990 ₪

ניסאן אקס טרייל מהווה פתרון למשפחות ברוכות ילדים בזכות גרסת 7 מושבים המציעה שני מושבים נוספים מאחור המסוגלים לקלוט זוג ילדים לנסיעות בין עירוניות. ניסאן אקס טרייל מציע עיצוב שמרני עם נטיית שטח, בדומה לסובארו פורסטר.

ניסאן אקס טרייל בהנחה של 14,000 ₪ בעסקת אפס ק"מ

יחידת ההנעה כוללת מנוע טורבו דיזל בנפח 1.6 ליטרים בהספק 130 כ"ס ומומנט של 32.6 קג"מ ב- 1,750 סל"ד, ותיבת 6 הילוכים אוטומטית פלנטרית. הביצועים טובים מאוד בדגש על האצות ביניים חזקות, כמתחייב ממנוע טורבו דיזל בשרני.

המרווח לנוסעים טוב, אך כאמור, השורה השלישית מיועדת לקטנטנים בלבד. תא המטען מציע נפח הטענה של 135 ליטרים כאשר שורת המושבים השלישית מאויישת, אך קיפול שתי שורות המושבים מאחור יביא לנפח הטענה של 1,996 ליטרים.

נוחות הנסיעה טובה בכביש ובשטח, וכושר הריסון יעיל. יכולת דינמית אינה כוס התה של ניסאן אקס טרייל, אם כי התנהגות הכביש תספק את רוב הנהגים.

אבזור הנוחות בגרסת אסנטה כולל בין היתר גג זכוכית פנורמי חשמלי, מערכת מולטימדיה עם צג מגע בגודל 7 אינץ', מערכת בקרת אקלים מפוצלת, פתחי אוורור למושב האחורי, בלם חניה חשמלי, מראה מתכהה אוטומטית, וחישוקי 18 אינץ'. אבזור הבטיחות כולל בגרסה זו בלימה אוטונומית במהירות עירונית כולל זיהוי הולכי רגל, התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה, זיהוי תמרורים, ועמעום אורות אוטומטי.

בעסקת אפס ק"מ מוצע הרכב עם מערכת מולטימדיה במחיר של 162,990 ₪ המגלם הנחה של 14,000 ₪ ממחיר המחירון הרשמי של היבואן העומד על 176,990 ₪.

אתם מוזמנים להתרשם מכל רכבי הקרוסאובר במבצעי 0 ק"מ באתר

חיפשתם רכב ולא מצאתם? נעזור לכם למצוא את הדגם המתאים במחיר משתלם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם